Avsa - optimalus vėdinimas jūsų namams

1983 metais grupelė talentingų prancūzų inžinierių išrado ir užpatentavo naują oro srautų valdymo sistemą patalpų vėdinimui. Išradimo esmė – kintamo našumo oro pritekėjimo ir šalinimo įtaisai, automatiškai reaguojantys į patalpų oro drėgnumo lygį.

Tais pačiais metais jie įkūrė inžinierinę – gamybinę firmą “Aereco s.a.”

Šiandien “Aereco s.a.”- tai moderni gamykla netoli Paryžiaus. Ten pat įkurta pagrindinė firmos būstinė su konstravimo biuru, gaminių tikrinimo laboratoriją ir paruoštos pardavimui produkcijos sandėliais. Firmai priklauso teisė gaminti įrangą natūralaus ir mechaninio vėdinimo sistemoms, skirtoms gyvenamų patalpų vėdinimui. Per metus pagaminama apie 3,5 mln. įvairių vėdinimo sistemos komponentų. Didžiąją produkcijos dalį sudaro HYGRO principu veikiantys oro pritekėjimo ir šalinimo įtaisai, reaguojantys į patalpų oro drėgnumą. Įvairiose šalyse gyventojų poreikiai vėdinimui yra panašūs. Šiuolaikiniai būstai statomi naudojant aukštos kokybės izoliacines medžiagas, kurios nebeleidžia orui patekti į pastato vidų. Išsaugoma šiluma, tačiau vėdinimas yra nepakankamas, todėl vis daugiau žmonių nori susipažinti su pažangiomis „Aereco“ vėdinimo idėjomis. Pasaulyje yra daugiau nei 2 mln. būstų, kuriuose įrengta “Aereco” vėdinimo sistema. Sistema sėkmingai eksploatuojama daugiaaukščiuose gyvenamuose namuose, individualiuose namuose ir kotedžuose, viešbučiuose ir nedideliuose visuomeninės paskirties pastatuose.

“Aereco” yra žinoma trijuose kontinentuose: firma aktyviai dirba 20-yje Pasaulio šalių. Šešeri firmos filialai įkurti Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Vokietijoje, Rumunijoje ir Airijoje. Rinkos poreikiams tenkinti įkurtos “Aereco s.a.” atstovybės Kinijoje, Japonijoje ir Rusijoje. Kitose šalyse „Aereco“ firmą atstovauja regioniniai tiekėjai.

Pirmuosius žingsnius “Aereco” Lietuvoje žengė 1998 metais, kai įsikūrė nekomercinė atstovybė. 2000 metų pabaigoje įsteigta UAB “Aereco vėdinimo sistemos”. Naujajai įmonei buvo iškeltas tikslas – įsitvirtinti Lietuvos rinkoje, bei aptarnauti Kaliningrado srities, Latvijos ir Estijos partnerius.

2016 metais UAB „Aereco vėdinimo sistemos“ pakeitė pavadinimą į UAB „AVSA“.

Šiuo metu UAB ”AVSA“ iš pagrindinio biuro ir sandėlių Kaune aktyviai prekiauja vėdinimo įranga visame Baltijos regione. Per įmonės veiklos metus išsiplėtė siūlomų gaminių asortimentas ir patikimų tiekėjų ratas. Todėl dabar galime pasiūlyti įrengimų įvairiems techniniams sprendimas.

“AVSA“ – tai ne vien komercinė struktūra. Įmonės inžinieriai ruošia techninius vėdinimo pasiūlymus, glaudžiai bendradarbiauja su projektuotojais, architektais ir statybininkais. Viena iš pagrindinių veiklos sričių – privačių klientų aptarnavimas, pateikiant išbaigtą komercinį ir techninį pasiūlymą. Suderinus sąmatą, sukomplektuojamos visos reikiamos medžiagos ir vykdoma techninė įrengimo priežiūra. Įgudę montuotojai įrengia “Aereco” vėdinimo sistemas, jas techniškai prižiūri, atlieka vėdinimo parametrų matavimus.

UAB “AVSA” nuolatos šviečia inžinierinę ir vartotojišką visuomenę specializuotose parodose, seminaruose ir straipsniuose.

Kodėl mes?

Patirtis

Mūsų siūlomų AERECO produktų gamyba pradėta 1983m. Todėl turime daugiau nei 35 metų patirtį.

Ilgaamžiškumas

AERECO orlaidėms ir ištraukimo įtaisams suteikiama LIFETIME garantija

Lietuvoje

UAB “Avsa” Lietuvoje dirba nuo 1998 metų.

Bendradarbiaujame

Glaudžiai bendradarbiaujame su projektuotojais, architektais ir statybininkais